Звіт Управління Верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації з правами людини в Україні
Моніторинговою місією ООН з прав людини 19 березня 2018 року було презентовано звіт про ситуацію з порушенням прав людини в Україні. У звіті охоплено період із 16 листопада 2017 року по 15 лютого 2018 року. Автори дослідження надали факти системного порушення прав людини в Україні і закликають притягнути винних в скоєнні порушень до відповідальності за їхні дії і забезпечити правосуддя для жертв.
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 травня – 15 серпня 2019 року
Це двадцять сьома доповідь Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 травня до 15 серпня 2019 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об’єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиПро доповідь Amnesty International і Human Rights Watch (AI-HRW) (рос.)
Аналіз доповіді Amnesty International і Human Rights Watch (AI-HRW) "Вас не існує". Підготовлено правозахисною організацією "Донецький Меморіал"
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 листопада 2019 - 15 лютого 2020
Ця двадцять дев’ята доповідь Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 листопада 2019 року до 15 лютого 2020 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 серпня – 15 листопада 2019 року
Ця двадцять восьма доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 серпня до 15 листопада 2019 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиПРАВА ПОЗБАВЛЕНИХ ВОЛІ, ЯКІ УТРИМУЮТЬСЯ ПІД ВАРТОЮ В ОРДЛО
Публікація присвячена становищу в’язнів, які перебувають під вартою на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей та були позбавлені свободи ще до початку збройного конфлікту. У доповіді аналізуються правовий статус та умови тримання в’язнів в ОРДЛО, порушення фундаментальних прав цієї категорії населення в ОРДЛО, розглядається проблема переведення в’язнів в установи на контрольованій урядом території, повідомляється про правову допомогу, надану окремим в’язням. Надаються рекомендації з метою покращення ситуації.
ЗавантажитиПравове свавілля в ОРДЛО
Звіт за результатами документування фактів порушень прав людини в окремих районах Донецької та Луганської областей
ЗавантажитиПро правозахисну місію на Донбасі
Харківська правозахисна група (далі ХПГ) спільно з німецькою неурядовою організацією «Європейський обмін» за участю представників неурядових організацій Російської Федерації та Німеччини за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини здійснила міжнародну місію з метою моніторингу дотримання прав людини в Донецькій і Луганській областей на територіях, які були повернуті під контроль української влади.
ЗавантажитиУГСПЛ: "Проблеми насильства за ознакою статі в зоні конфлікту"
Аспекти, що підлягали оцінці/завдання у сфері безпеки жінок на тимчасово непідконтрольній території: - Злочини проти статевої недоторканості (домагання, акти насильства); - Насильницьке утримання/захоплення; - Використання жінок/торгівля жінками з метою сексуальної експлуатації; - Жорстоке поводження з затриманими жінками; - Використання жінок та дітей у якості «живих щитів» чи «прикриття» при проведенні бойових дій.
ЗавантажитиВпродовж 2023 року російські військовослужбовці продовжили здійснювати на території України ряд порушень норм МГП - умисні вбивства ...
Російські військовослужбовці на території України продовжують порушувати норми міжнародного права. Зокрема, впродовж 1 червня 2023 п...
З початку повномасштабного вторгнення РФ Східноукраїнський центр громадських ініціатив регулярно фіксує випадки умисних вбивств, нап...
(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г