Збірка досліджень присвячена проблемі порушень прав людини у Слов’янську та відновлення миру на Сході України в 2014–2018 роках. В основі книги – свідчення цивільних осіб, які стали свідками порушень прав людини чи постраждали внаслідок воєнних дій у місті у квітні-липні 2014 року. У збірці проаналізовано функціонування незаконних в’язниць, переслідування мешканців міста за релігійні переконання, залучення неповнолітніх осіб до збройних формувань, питання примусової праці та торгівлі людьми в місцях несвободи, проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури. Розглянуто також розгортання проросійської пропаганди в місті, проблеми доступу до медичної допомоги під час окупації та пошуку шляхів примирення після відновлення урядового контролю над Слов’янськом.
ЗавантажитиРосійськомовний звіт про ситуацію з правом на соціальний захист цивільних осіб, які отримали інвалідність внаслідок військових дій на Донбасі
ЗавантажитиДослідження висвітлює результати моніторингу стану дотримання прав людини у сфері доступу до правосуддя внутрішньо переміщених осіб і жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Внаслідок збройного конфлікту значна частина території Луганської і Донецької областей набула статусу тимчасово окупованої, а українське правосуддя перестало там функціонувати. У звіті проаналізовано дотримання стандартів права на справедливий суд в частині територіального і фінансового доступу до правосуддя внутрішньо переміщених осіб і жителів тимчасово окупованих територій, а також національне законодавство України. Моніторингова діяльність проводилась в рамках менторської програми для українських правозахисників за фінансової підтримки ОБСЄ/БДІПЛ. Погляди та інформація, викладені у цьому звіті, можуть не відображати політику і позицію БДІПЛ.
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 листопада 2019 - 15 лютого 2020
Ця двадцять дев’ята доповідь Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 листопада 2019 року до 15 лютого 2020 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 серпня – 15 листопада 2019 року
Ця двадцять восьма доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 серпня до 15 листопада 2019 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 травня – 15 серпня 2019 року
Це двадцять сьома доповідь Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 травня до 15 серпня 2019 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об’єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиМетою цього аналітичного огляду є дослідити процес формування судової практики щодо окресленого питання, зокрема, розвиток правових позицій українських судів за 2014-2018 рр. з урахуванням законодавчих змін, а також виокремити основні проблеми, з якими зіштовхуються позивачі та українські суди при розгляді позовів щодо компенсації.
Завантажити21 квітня в м. Ужгород, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулася презентація книги «Міс...
22 лютого в Новомиргороді, в приміщенні колишньої Новомиргородської РДА відбулося відкриття мандрівної виставки «На Зламі» про зміни...
22 січня в приміщенні Світловодського міського Палацу культури відбулася презентація мандрівної виставки «На зламі» про зміни в житт...
(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com